Havarijní výšková služba

Previous slide
Next slide

Plnění termínů

Kvalita

Cenová výhodnost

Profesionalita

16 let zkušeností

Výškové práce Plzeň

Havarijní služba pro výšky

Pokud potřebujete okamžitě řešit havarijní stav střech, výškových budov, komínů nebo různých konstrukcí, hal, rizikových stromů, zavolejte naši havarijní službu, v  po – pá 8 – 18 hod na  +420 777 895 285. Mimo tyto hodiny odešlete, prosím, poptávkový formulář, budeme se snažit vám vyjít vstříc co nejrychleji. Řešíme havarijní stavy ve výškách. Nejčastěji se jedná o zatékání do střechy, ucpané žlaby (okapy), padající fasádu a jiné akutní problémy. V zimě jde často o rychlé odstranění sněhu nebo rampouchů  ze střech kvůli hrozícímu sesuvu nebo poškození střechy. 

Zatékání do střech

Provádíme havarijní opravy šikmých i plochých střech. Poškození střechy odstraníme  a střechu opravíme.  Naše služby jsou určeny zejména zákazníkům v Plzni a okolí a v západních Čechách.

Ucpané žlaby

Ucpané žlaby a svody je nutné vyčistit rychle v případě, kdy nečistoty zhoršují či znemožňují odtok, aby se zamezilo stékání vody ze střechy mimo žlab. Opravujeme i praskliny a díry ve žlabech. 

Opadávající fasáda a omítka

Pokud se omítka  nebo fasáda domu začíná uvolňovat, může dojít k ohrožení  lidí v důsledku jejich zasažení větším kusem a odpovědnost v tomto případě ponese majitel či správce domu. Neváhejte proto ihned zavolat na naši havarijní službu, odstraníme co nejrychleji fasádu či omítku, která ohrožuje kolemjdoucí, a následně fasádu či omítku opravíme. 

Oprava poškozených střech po vichřici

Pokud dojde vlivem povětrnostních podmínek k poškození střechy, provedeme dle situace nejprve většinou rychlé provizorní zakrytí střechy proti zatékání a odstranění poškozené části střechy, aby neohrožovala okolí. Následně střechu můžeme opravit. Nejčastěji opravujeme po vichřici poničené hliníkové střešní krytiny (alukryt).

Oprava poničených reklamních ploch, reklamních cedulí, plachet

Oprava poničených reklamních ploch, reklamních cedulí nebo plachet patří mezi naše časté činnosti. Pokud potřebujete řešit poničené reklamní nosiče ve výškách, neváhejte se na nás obrátit. 

Odklízení sněhu ze střech

Zajistíme pro Vás kompletní zimní údržbu vaší střechy. Odklízíme sníh a led na obtížně dostupných místech za pomocí horolezecké techniky a výškových prací. V zimních měsících je třeba včas reagovat na přívaly sněhu a zamrzání žlabů (okapů) a svodů. U plochých střech z asfaltových pásů a měkčených PVC folií, nejčastěji v obchodních centrech a v administrativních budovách, hrozí přetěžování střešní konstrukce a zatékání do objektu. U šikmých (sedlových) střech hrozí sesuv velké masy sněhu a ohrožení osob a majetku. Sněhové zábrany nedokážou vždy zabránit pádu sněhu a je potřeba ho ručně shodit.

U plochých střech z měkčených PVC fólií se nesmí použít strojní úklid (sněžná fréza), hrozí poškození střešní krytiny a je třeba využití klasické techniky. Používáme plastová hrabla a lopaty a přesun sněhu po střeše je řešen plachtami. Bohužel u většiny střech je míst na shození sněhu málo (vchody, parkoviště, chodník) a pak se úklid stává časově náročným. Proto je u větších střech dobré s úklidem sněhu začít včas.

Problémy vznikají také u atikových (sámových) žlabů, kde zamrzne odtok vody a začne zatékat do objektu. Této situaci je lépe předcházet montáží topných kabelů. Led a sníh postupně rozmrzá a voda neustále odtéká.

Nejčastěji však shazujeme sníh a ledové krápníky (rampouchy) na činžovních a řadových domech v centrech měst. Je zde většinou v krátké časové době potřeba místo ohradit záborovou páskou a použít horolezeckou techniku a výškové práce nebo plošinu a ručně sníh ze střechy sházet, jinak hrozí pád sněhové a ledové masy na chodce či poškození majetku.

Zavolejte a my vaše nesnáze se zimou vyřešíme. 

– shazování sněhu z šikmých střech
– úklid sněhu z plochých střech
– shoz rampouchů a vyčištění žlabů (okapů) od sněhu a ledu
– odstranění ledu a sněhu z atikových žlabů
– čištění zamrzlých svodů
– úklid a shoz sněhu ze solárních a fotovoltaických panelů
– monitorování stavu sněhu na střeše

Vybrané reference

Další služby