Klempířské a pokrývačské práce

Previous slide
Next slide

Plnění termínů

Kvalita

Cenová výhodnost

Profesionalita

16 let zkušeností

Výškové práce Plzeň

Klempířské a pokrývačské práce

Naše nabídka v oblasti střech je velmi rozsáhlá a veškeré podrobnější informace Vám v případě zájmu poskytne náš technik, který s Vámi vybere tu správnou střechu pro Vás. Provádíme veškeré práce na střechách od oplechování komínů, střech, oprav střech, nátěry a renovace střech až po kompletní pokládku střešních krytin. Na střechy instalujeme i střešní lávky, zábrany proti sněhu, hromosvody a nabízíme i rychlé řešení havarijního stavu střech. Pokud hledáte klempíře nebo pokrývače v Plzni a okolí, ozvěte se nám.

Fólie z měkčeného PVC

Mezi další naše hlavní činnosti patří výroba střech z mPVC folií. Foliová hydroizolační vrstva střechy je zpravidla složena z jedné vrstvy folie o síle 1,2mm -1,5mm a je podložena separační vrstvou textilie. Je nutno ji použít, protože folie nesmí přijít do styku s hmotami na bázi asfaltů, dehtu, ropných produktů a s pěnovým a extrudovaným polystyrenem. Hydroizolační fólie se volně pokládají na separační podklad, upevňují se kotvami a svařují. Fólie jsou vhodné jak pro ploché střechy tak pro i šikmé. Materiál je výhodný, protože dlouhodobě odolává UV záření, je velmi dobře svařitelný i po delší době od té kdy byl použit a proto se nechá velice snadno opravovat a v ploše je velmi lehký. Výhodou je, že není potřeba velká údržba a je dodávána s velkým množstvím doplňků, jako například jsou ukončovací lišty a jiné. Naše firma Výškové práce Plzeň spolupracuje přímo s dodavatelem krytiny, který s pomocí technika a našimi odborníky určí správnou skladbu střechy tak, aby byl zákazník maximálně spokojen. Využití má zejména u střech velkých hal s nízkým pohybem osob a věcí po střeše.

Asfaltové pásy

Další možnou krytinou na ploché, ale i šikmé střechy jsou modifikované asfaltové pásy s posypem. Tato varianta je často využívána při zateplování plochých střech činžovních a panelových domů. Je využívána skladba polystyrenu s nakašírovanou vrstvou asfaltového pásu, přes kterou se vaří finální hydroizolační vrstva modifikovaného asfaltového pásu s posypem. Velkou výhodou ve srovnání s krytinou z hydroizolační fólie je, že je podstatně odolnější. Použití je s výhodou u střech menších formátů, kde je předpokládán větší pohyb. Je vhodné tuto variantu použít u střech garáží, teras nebo u přístaveb k domům. Materiál je cenově dostupný.

Montáž sněhových zábran

Střešní sněhové zábrany jsou často opomíjeny, přitom se jedná o důležitou ochranu před padajícím sněhem a ledem. Je potřeba zajistit optimální počet a velikost sněhových zábran podle množství sněhových srážek, sklonu a velikosti střechy. Montujeme střešní sněhové zábrany na všechny typy střešních krytin. Doporučíme Vám nejvhodnější typ sněhových zábran. Provádíme montáž různých typů sněhových zábran včetně dřevěných kulatin.

Vybrané reference

Další služby