Previous slide
Next slide

Plnění termínů

Kvalita

Cenová výhodnost

Profesionalita

16 let zkušeností

Montáž reklamních nosičů, reklama na fasády, střechy a komíny

Instalace reklamy

Naše firma Výškové práce Plzeň vám zajistí kompletní servis při realizaci vaší reklamy počínaje výrobou loga, návrhu celé reklamní plochy včetně  tisku a instalace, zavěšení či namalování reklamy na fasádu či jiné vámi zvolené místo. Dále zajišťujeme kompletní elektroinstalační práce k osvětlení reklamní plochy nebo světelné reklamy.

K dispozici nabízíme grafika, který vám při úzké spolupráci s vámi navrhne logo a vzhled celé reklamní plochy. Reklamu následně vytiskneme na vámi požadovaný materiál a zavěsíme na určené místo. Máte možnost vybírat ze všech druhů reklamních ploch a rádi vám poradíme takový způsob, který by pro vás byl opravdu tím nejlepším.

Nejčastěji instalujeme reklamu na fasádu domů. Ideálním místem pro instalace  reklamy jsou štítové zdi, kde se nejčastěji používá atypická reklama ve tvaru domu. Zaměříme dům a vyrobíme plachtu na míru. Následně za použití horolezecké techniky nebo plošiny vyrobíme rám z ocelových kotev a ocelového lana, rozvedeme elektroinstalaci, osadíme osvětlení a pak do rámu vypneme na gumová lana samotnou kvalitní plachtu s reklamou. Namontujeme a vyrobíme jakýkoliv reklamní banner, billboard, bigboard, reklamní plachtu či desku.

Dalším populárním místem na instalaci reklamy jsou staré komíny továren. Na komín namalujeme vaše logo či nápis, popřípadě je-li komín menší, je možno zavěsit i plachtu. Na velké komíny plachty nedoporučujeme.

V neposlední řadě se věnujeme i montážím reklamních ploch na různé konstrukce stožárů, nosných částí sportovních stadiónů, sloupů či střech. Na střeše vyrobíme konstrukci včetně statického posudku a na ní nainstalujeme reklamní plochu.

Vybrané reference

Další služby