Průmyslové čištění, nátěry konstrukcí

Previous slide
Next slide

Plnění termínů

Kvalita

Cenová výhodnost

Profesionalita

16 let zkušeností

Čištění průmyslových hal a nátěry konstrukcí

Průmyslové čištění

Naše firma Výškové práce Plzeň pro Vás zajistí veškeré výškové úklidové práce v těžko dostupných místech, od úklidu a čištění hal, stadionů, čištění a nátěrů konstrukcí, sil až po protipožární nátěry ocelových konstrukcí nebo stožárů vysokého napětí. To vše pomocí horolezecké techniky, žebříku, lešení nebo plošiny.  

Provádíme technické úklidy za pomoci horolezecké techniky v průmyslových, továrních a strojírenských halách. V tomto oboru máme dlouholeté zkušenosti. Provádíme čištění jeřábových drah, rozvodů, trubek, světlíků, konstrukcí, osvětlení, jeřábů, zdí, drátových skel a vzduchotechniky. Nečistoty a části suti se nejdříve vyluxují a poté se veškeré konstrukce umyjí pomocí speciálních chemických prostředků a haly se tak dají používat i na bezprašný provoz. Tyto práce provádíme také ve skladových halách a stadiónech. Pomocí vysokotlakých čističů umyjeme sila nebo jiné objemné nádrže.

Nátěry konstrukcí

Zajistíme pro vás natěračské práce ve výškách.  Pravidelná údržba povrchů je mnohem méně nákladná než následná oprava kvůli zanedbané údržbě. Provádíme nátěry všemi druhy nátěrů – syntetické a polyuretanové barvy na kovové konstrukce nebo vodou ředitelné na dřevo. Nabízíme nátěry ocelových konstrukcí, stožárů vysokého napětí, vysílačů, osvětlení, dřevěných konstrukcí, mostních konstrukcí a jiných průmyslových konstrukcí. Provádíme překážkové značení stožárů, komínů a jiných výškových objektů dle norem ÚCL. 

Montážní práce ve výškách

Do kategorie montážních prací ve výškách můžeme zařadit bezpočet montážních prací prováděné na střechách, stropních konstrukcích, fasádách, komínech, výškových budovách a rodinných domech, při kterých používáme horolezeckou techniku, plošinu nebo žebřík.

 • Montáže a demontáže držáků na vlajky a jiné předměty na fasádách domů. 
 • Opravy, výměny a revize žaluzií na výškových budovách, činžovních a rodinných domech. 
 • Montáže rámů reklamních ploch včetně montáže reklamy samotné. 
 • Instalace potrubí vzduchotechnik a odsávání v zadních traktech budov a vnitrobloků. 
 • Montáže hrotové a síťové ochrany proti ptactvu
 • Montáže a výroba dřevěných a kovových konstrukcí na střechách a špatně dostupných místech. 
 • Montáže a tahání kabelů ve stropních částech stadiónů, sloupech a průmyslových halách. 
 • Výměny osvětlení na komínech a sloupech stadionů a na místech dostupných jen horolezeckou technikou. 
 • Montáže sněhových zábran
 • Montáž rozvodů a izolací tepelných čerpadel
 • Montáže překážkových návěstidel na komíny, stožáry a výškové budovy.

 

Stále častěji naše firma Výškové práce Plzeň provádí opravy a výměny venkovních žaluzií na administrativních budovách v centrech měst. Zajistíme pro Vás také jejich údržbu, která je nutná každý rok pro jejich správnou funkci. Dále také provádíme instalace vyústění vzduchotechniky a kotlů u restaurací, kuchyní a jiných sociálních zařízení. Dle hygienických požadavků je požadováno vyústění všech těchto částí nad poslední okno v domě a povětšinou jsou umístěny v zadních traktech domů a vnitrobloků, proto není přístup z pracovní plošiny a výškové práce jsou jedinou možností.

Zajistíme pro Vás také montáže konstrukcí ve výškách. Montáže rozvodů vody v továrních halách. Roztahání kabeláže ve stropních konstrukcích. A v neposlední řadě výměnu osvětlení ve špatně dostupných místech (stožáry, komíny, mosty, reklamní sloupy a jiné).

Další služby

V neposlední řadě provádíme veškeré čištění, následné opravy a nátěry fasád všech povrchů (plastové, štukové, plechové, keramické a jiné) včetně čištění graffity a speciálních nátěrů na jejich lepší následné odstranění. Nabízíme i údržbu střech na průmyslových objektech, halách a prodejnách a havarijní výškový servis. 

Vybrané reference

Další služby