Rizikové kácení stromů

Previous slide
Next slide

Plnění termínů

Kvalita

Cenová výhodnost

Profesionalita

16 let zkušeností

Kácení stromů Plzeň

Rizikové kácení stromů

Naše firma disponuje také odborníky z oblasti arboristiky zaměřené především na rizikové kácení stromů a prořezávání korun stromů. Za rizikové kácení se považuje kácení všude tam, kde není strom díky jeho rizikovým parametrům možno pokácet v celku. Zpravidla se jedná o strom, v jehož bezprostřední blízkosti se nachází elektrické vedení, pozemní komunikace, zástavba, plot, sousední pozemek nebo jiné faktory, které by mohly být při neprofesionálním nebo přímém pokácení ohroženy. Při vyhodnocení situace jako rizikové volíme postupné odkácení stromu od koruny, kdy nejprve strom odvětvíme a posléze po cca metrových kusech zbylé torzo naporcujeme a spouštíme pomocí lanové a kladkové techniky na zem. Práce provádíme pomocí horolezecké a stromolezecké techniky, plošin nebo jeřábů s maximálním ohledem na bezpečnost naši i vašeho majetku. Všeobecně se výškové práce a zejména rizikové kácení stromů považuje za jednu z nerizikovějších profesí, což se samozřejmě promítne i do konečné ceny.

Samozřejmostí je i rozřezání stromu na manipulovatelné kusy nebo můžeme po upravení ceny zajistit likvidaci, úklid a odvoz odpadu. V případě nutnosti přistavení kontejneru účtujeme navíc cca: 2.500 Kč (dle množství odpadu).

V případě vašeho zájmu o naše služby uvítáme emailem zaslanou fotografii nejlépe celého stromu, na jejímž základě určíme přibližnou cenu. Pokud se jedná o složitější situaci nebo nemáte možnost zaslat fotografii, dojedeme zdarma na místo a do druhého dne vám sdělíme přesnou cenu.

Vybrané reference

Další služby