Zednické a demoliční práce

Previous slide
Next slide

Plnění termínů

Kvalita

Cenová výhodnost

Profesionalita

16 let zkušeností

Výškové práce Plzeň

Zednické a demoliční práce ve výškách

Firma Výškové práce Plzeň zajišťuje veškeré zednické práce ve výškách ať už za použití horolezecké techniky, žebříků nebo plošin.

Nejčastěji řešíme havarijní stavy zdiva. V tomto případě je nutno reagovat rychle a včas volné zdivo odstranit, aby nedošlo k poškození majetku či úrazu osob. Nejčastější a nejlevnější variantou je jen volné zdivo otlouci na pevný podklad a fasádu, zakonzervovat penetračním nátěrem s lepidlem, aby nedocházelo k zatékání do omítky a tím další degradaci fasády. Majitelé domů tím za minimální náklady vyřeší problém s padajícím zdivem a získají čas na kompletní rekonstrukci fasády. Také demontujeme z fasád ozdobné sádrové odlitky a dekorativní prvky. Zajistíme také veškeré povolení na příslušných úřadech a odvoz odpadu.

Další častý problém u činžovních domů bývají převislé atiky pod atikovými žlaby. Kde následkem zatékání dochází k rozpadu omítky a následným pádům zdiva. Naše firma zajišťuje jejich kompletní opravu od otlučení volného zdiva, penetraci, nahození jádrovou omítkou, omítnutí a nátěr celé atiky.

Další část zednických prací jsou opravy a rekonstrukce komínů, ať už velkých továrních nebo u malých rodinných domů. U komínů činžovních domů zajišťujeme drobné opravy od očištění volných částí a vyspárování až po jeho demolici do půdních prostor a následnou stavbu, nahození, omítnutí, nátěr a oplechování. Také vám na něj můžeme osadit hrotový systém proti holubům a jinému ptactvu.

U větších komínů poskytujeme opravy pláště celého komína včetně nátěru či výroby loga nebo pověšení reklamní plachty. Pomocí výškových prací provádíme velmi často i opravy a výrobu komínových věnců.

V neposlední řadě zajišťujeme demolice menších budov, komínů a staticky narušených staveb včetně statického posudku, odvozu suti a veškerého odpadu.

Opravy a renovace balkónů

Opravujeme také balkóny (lodžie), kde následkem špatné izolace podlahy (dlažby) dochází k zatékání do konstrukce. Působení vody je největší nepřítel statiky balkonů. Pokud má váš balkon na spodní straně viditelné fleky od zatékání vody, je více než pravděpodobné, že balkonová deska je vodou, která v zimě zmrzne, dlouhodobě ničena. Jak poznat, zda váš balkon potřebuje renovaci?

  • Opadává vám omítka z balkónu?
  • Máte na balkoně uvolněnou nebo popraskanou dlažbu a oplechování?
  • Jsou na spodní straně balkonu mokré skvrny od zatékání?
  • Je zábradlí balkonu  zrezivělé a kotvení není již tak pevné?

 

Nabízíme opravy a renovace balkónů, dle jejich stavu navrhneme komplexní řešení, které může zahrnovat novou podlahu (včetně hydroizolace,  dlažby nebo jiné krytiny), montáž zábradlí,  zasklení, opravu podhledů i montáž stříšky nebo zasklení celého balkonu. 

Demoliční práce ve výškách

Provádíme méně rozsáhlé demolice budov, domů, garáží, komínů, zahradních domků, altánů. Zajistíme i odvoz materiálu. Zejména se specializujeme na demoliční práce ve výškách s použitím horolezecké techniky.

Sanace ve výškách

Nenabízíme klasické sanace  budov, ale pouze  sanační práce ve výškách, sanace skal a svahů, sanace na těžko dostupných místech.

Vybrané reference

Další služby